ANA SAYFA   HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ UYGULAMALAR   İLETİŞİM
         

<<  Firma Profili   >>

ERKA TADİLAT DEKORASYON; Konyada tadilat ve dekorasyon alanında hizmet vermektedir.Uzun yıllar süren hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok faaliyetin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

 

 

Faaliyetlerimiz Kısaca;

 

Banyo ve mutfak tadilatı, konut ve villa tadilatı, ofis büro ve iş yeri tadilatı, çatı yapımı ve çatı tadilatı, boya badana ve ısı yalıtım mantolama ile tüm inşaat dekorasyon işlerini sayabiliriz.

 

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

 

Vizyon;

 

Geleceğe güvenle bakan bir firma olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam edip toplumsal faydadan ödün vermeden  sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

 

 

Misyon;

 

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, hizmette kaliteden ödün vermeden en iyi ürünü sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek.